Dodany: 2013-10-21 14:14:16

 

Doradztwo podatkoweWiadomo, że każdy z nas, bez względu na to, czy prowadzi działalność gospodarczą, czy nie, ma od czasu do czasu do czynienia z Urzędem Skarbowym lub innymi kwestiami, związanymi z płaceniem podatków.

 

W prostych przypadkach jesteśmy w stanie poradzić sobie sami, tak jest na przykład w przypadku rozliczania PIT-a, jednak czasem potrzebujemy pomocy biuro rachunkowe Częstochowa, które prowadzi doradztwo podatkowe.

Doradztwo podatkowe to działalność, na której prowadzenie otrzymuje się odpowiednie pozwolenia. Może je chociażby prowadzić biuro rachunkowe Częstochowa. Taki doradca, czy też grupa doradców, zajmuje się udzielaniem podatnikom, płatnikom i inkasentom porad dotyczących obowiązków podatkowych. Ponadto, taki doradca, może prowadzić księgi podatkowe i inne ewidencje do celów podatkowych. Jak więc wyraźnie widać, jest to zakres działania biuro rachunkowe Częstochowa. Co więcej, taki doradca, może w naszym imieniu sporządzać deklaracje i zeznania podatkowe oraz reprezentować nas przed organami administracji publicznej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Doradztwo podatkowe
Nick: