Dodany: 2012-10-23 09:09:11

 

Zasady rachunkowości – zasada kontynuacji działalnościRachunkowość jest idealnie wręcz uporządkowana. Nie ma lepszego i większego porządku niż ten, który znajdziemy właśnie w tej dziedzinie przekonuje księgowy z biuro rachunkowe gdańsk.

 

Zasada kontynuacji działalności jest naczelną regułą i dość oczywistą, bez niej rachunkowość nie miałaby większego znaczenia. Jest ona zapisana w ustawie o rachunkowości można ją sobie przeczytać w dzienniku ustaw. Niewiele osób z tego korzysta i znacznie częściej udaje nam się opierać na pomocy wykwalifikowanego personelu pracującego dla biuro rachunkowe gdańsk. Zasada kontynuacji działalności polega na tym, że zakłada się, iż firma będzie prowadzić działalność przez jakiś czas w przyszłości.

 

Ponadto uiszcza się też, to że działalność będzie prowadzona zgodnie na jednych i tych samych zasadach przez jakiś czas. W zasadzie nie powinno się zmieniać zasad, podczas prowadzenia działalności gospodarczej, nie należy naruszać tego w żadnym wymiarze. Zmiany w zasadach prowadzenia księgowości komplikują wszystko i urząd może się na to nie zgodzić zwraca uwagę szef biuro rachunkowe gdańsk..

Nick: