Dodany: 2012-10-23 08:50:07

 

Zasady rachunkowości – zasada ciągłości Jedną z bardziej elementarnych zasad rządzących rachunkowością jest zasada ciągłości. Inaczej zwana zasadą kontynuacji. Jest ona bezwzględnie stosowana i przez pracowników biuro rachunkowe gdańsk i firmy.

 

Nie ma ucieczki, jest to zasada, która pozwala na zapewnienia przejrzystości przepisów i jasności wszystkich zapisów księgowych. Umożliwia to wszystko jednolity zapis, papiery są bardzo czytelne i wyraziste, przekonuje szef biuro rachunkowe gdańsk. Odnosi się ona do tego, że raz przyjęte zasady do prowadzenia księgowości panują do samego końca działalności firmy zdradza szef biuro rachunkowe gdańsk.

 

Odnosi się ona generalnie do metod stosowanych w wycenia aktywów i pasywów firmy. To jeszcze nie wszystko wymusza ona jednakowe grupowanie operacji księgowych i jednakowe zaszeregowanie wszystkich przepływów finansowych według przejrzystego schematu raz zastosowanego. W biuro rachunkowe gdańsk prowadzi się księgowość opartą tylko na tych zasadach i żadnych innych. Nie można tego zmieniać według swojej woli..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zasady rachunkowości – zasada ciągłości
Nick: