Dodany: 2012-10-22 14:32:53
 

Księgowość Księgowość jest pojęciem dużo mniej obszernym w swoim znaczeniu niż rachunkowość. Nie dotyczy tak wielu podmiotów, nie jest obecna w prawie. Wynika z regulacji jakie nałożone są na rachunkowość, tłumaczy pracownik biuro rachunkowe gdańsk.

 

księgowość to po prostu księgowanie wykonywanie operacji księgowych zgodnie z panującym porządkiem prawnym w tym zakresie przekonuje pracownik biuro rachunkowe gdańsk. Obecnie podstawowym narzędziem księgowości stał się komputer wyposażony w narzędzie jakim jest program komputerowy do księgowania np. symfonia.

 

W biuro rachunkowe gdańsk używa się tylko tego typu rozwiązań technologicznych, nikt już nie wykonuje księgowania za pomocą kartki i długopisu, cała makulatura została przeniesiona w sferę wirtualną i w razie potrzeby zminimalizowanej drukuje się tylko to co niezbędne do przedstawienia w fiskusie i innych tego typu instytucjach np. urzędzie skarbowym. To wielka wygoda i tak właśnie zmieniła się księgowość wraz z technologią IT czyli Information Technology..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Księgowość
Nick: