Dodany: 2012-04-24 11:28:28
 

Rozliczanie dochodów dzieciCo prawda wedle prawa polskiego nieletnie dzieci nie mogą legalnie podejmować pracy zarobkowej w takim wymiarze by udało im się zarobić kwotę wykraczającą poza tę wolną od podatku, niemniej w życiu sytuacje zdarzają się różne i często nawet małe szkraby posiadają juz własny majątek – pochodzący na przykład z zapisu spadkowego – przynoszący znaczne dochody.

 

biuro rachunkowe olsztyn zajmuje się także takimi, dość zawiłymi sprawami, dzięki czemu rodzice nie są potem pociągani do odpowiedzialności karnej za utajnienie jakichkolwiek dochodów lub błędy w rozliczeniu. Dochody dzieci biuro rachunkowe olsztyn wlicza do przychodów rodziców.

 

Dzięki temu zwiększają się one o odpowiedni współczynik a podatnikiem (którym może być tylko dorosła osoba pracująca) w zastępstwie swojej pociechy zostają jej rodzice. Biuro rachunkowe olsztyn może dzięki temu w sposób zgodny z prawem wykazać konkretną wysokość dochodu i odprowadzić od niej podatek mimo że beneficjantem przychodu jest de facto osoba nie posiadająca pełnej zdolności do czynności prawnych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozliczanie dochodów dzieci
Nick: