Dodany: 2012-04-24 11:09:02
 

Komu przysługuje ulga rehabilitacyjnaMimo, iż współczesna medycyna stoi na bardzo wysokim poziomie, także i teraz zdarzają się wypadki lub po prostu urodzenia się osób niepełnosprawnych, choć już znacznie rzadziej ze względu na możliwość wykrywania i korygowania pewnych wad we wczesnych ich stadiach. biuro rachunkowe olsztyn przypomina swoim klientom, pozbawionym pełnej sprawności, że przysługuje im tak zwana ulga rehabilitacyjna właśnie z tego tytułu.

 

Biuro rachunkowe olsztyn nierzadko zajmuje się rozliczaniem tego typu upustów podatkowych. Pamiętać jednak należy, że nie każdy wydatek związany zatrzymaniem lub opieką nad osobą niepełnosprawną kwalifikuje się jako mogący zaliczać się do puli ulg.

 

Specjaliści jakich zatrudnia biuro rachunkowe olsztyn znają jednak zasady podziału i stosują je z korzyścią dla swoich klientów. Niewiele osób wie jakie elementy tak naprawdę mogą sobie od podatku dochodowego odliczyć, aby się tego dowiedzieć przejrzeć należy dokładnie ustawę i odpowiadające za tę część przepisy. I tak choćby przewóz osób niepełnosprawnych ruchowo czy niewidomych można odliczyć od podatku o ile będzie on w jakiś sposób udokumentowany i możliwy do udowodnienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Komu przysługuje ulga rehabilitacyjna
Nick: