Dodany: 2012-04-24 11:04:13
 

Czym jest ulga odsetkowaKażdy z nas chciałby mieć wszystko to na co ma ochotę. Nie jest to niestety możliwe i nawet najlepsi doradcy finansowi jakich zatrudnia biuro rachunkowe olsztyn nie są w stanie tego zmienić. Wynika to z postępującego ubożenia społeczeństwa.

 

W dzisiejszych czasach naprawdę mało kto może od ręki za gotówkę kupić nawet małą kawalerkę – oszczędza się latami na własny kąt lub stara się o uzyskanie kredytu hipotecznego – co również nie jest takie łatwe. Nie zmieniają się wtedy także inne obciążenia jak choćby podatki rozliczane przez biuro rachunkowe olsztyn. 

 

Biorąc kredyt do niedawna mogliśmy liczyć na pewne ulgi. Biuro rachunkowe olsztyn na rzecz swojego klienta mogło odliczyć mu odsetki jakie spłacać musiał bankowi na poczet pożyczonej kwoty od ogólnego rocznego podatku do zapłaty. Niestety z początkiem 2007 roku możliwość taka została obywatelom odebrana poprzez uchylenie przepisu pozwalającego na tego typu odliczenia. Ulga odsetkowa przestała istnieć a osoby posiadające kredyt w baku nie mogły już płacić z tego tytułu minimalnie niższych podatków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest ulga odsetkowa
Nick: