Dodany: 2012-04-24 10:54:55
 

Dla kogo ulga prorodzinnaPolityka rodzinna współczesnej Polski stara się w sposób jak najbardziej przychylny patrzeć na osoby chcące założyć rodzinę lub już dzieci posiadające. Dzieje się tak dlatego, że wielce niekorzystnym dla przyszłości kraju zjawiskiem, jest występowania zerowego lub ujemnego przyrostu naturalnego.

 

Dlatego też biuro rachunkowe olsztyn, przy rozliczeniach osób mających potomstwo, stosować może tak zwaną ulgę prorodzinną. Jak mogą nam łatwo wyjaśnić osoby zatrudnianie przez biuro rachunkowe olsztyn, ulga prorodzinna jest tym bardziej korzystna, im więcej dzieci posiadamy. Ustalono bowiem progi kwotowe, dotyczące odliczeń na jedno dziecko w rodzinie. Już jednak przy dwu czy trzech uczących się dzieciach, pozostających na utrzymaniu dorosłego, sytuacja sukcesywnie się zmienia gdyż kwota limitu wzrasta.

 

Przy dużej liczbie dzieci biuro rachunkowe olsztyn może odliczyć większość a niekiedy nawet prawie całość podatku na mocy ulgi prorodzinnej i pokrewnych. Taka polityka fiskalna ma zmotywować młode osoby do decydowania się na więcej niż jedno dziecko (co ostatnio jest modnym modelem rodziny)..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dla kogo ulga prorodzinna
Nick: