Dodany: 2011-08-31 12:41:25
 

FakturaWiększość sklepów, nawet tych małych, internetowych przywykła do wystawiania faktur zamiast rachunków. Faktura to nic innego jak dokument potwierdzający konkretną zapłatę wraz z podatkiem VAT.

 

Faktury to jedno z narzędzie miejsca takiego jak biuro rachunkowe ursus, które dla swoich klientów segreguje, rozlicza i wdraża faktury VAt, tak by można wydatki było odliczyć od podatku. Faktura Vat jest wystawiana dziś niemal na wszystko i każdemu zamiast paragonu. Faktura wskazuje koszt netto oraz doliczony podatek od danej kwoty, co ukazane jest w dwóch oddzielnych tabelkach netto i brutto.

 

Faktury wystawiane na firmę muszą zawierać dane jednej i drugiej strony transakcji. A więc dane na fakturze należą do kupującego oraz sprzedawcy. Wtedy tez faktura stanowi o swojej wiarygodności. Biuro rachunkowe ursus rozliczając faktury zwraca również uwagę na datę. Należy pamiętać, że data na fakturze to również bardzo istotny element, gdyż pokazuje dzień transakcji, który z perspektyw rozliczającego, prowadzącego rachunkowość ma ogromne znaczenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Faktura
Nick: