Dodany: 2011-08-31 12:34:50
 

AudytKażda firma, która generuje zysk musi mieć świadomość tego, że prędzej czy później każda jednostka, każdy szczebel firmy zostanie sprawdzony i poddany dogłębnej kontroli, która to nie będzie omijać uchybień, a wręcz szukać ich tak długo aż znajdzie.

 

Zarówno firmy prywatne jak i jednostki samorządowe muszą być przygotowane na tak zwany audyt Jest to najprościej mówiąc przeszukiwanie całej księgowości i rachunkowości firmy, która została poddana audytowi. Biuro rachunkowe ursus poddawane jest niejednokrotnie audytowi, który określa czy jednostka przekazuje rzetelne informacje o danej firmie, której sprawy prowadzi.

 

Biuro rachunkowe ursus niejednokrotnie stanowi organ audytujący jeśli dana jednostka chce przygotować się przed zapowiedzianym audytem odgórnym. Audyt przeprowadzany jest przez niezależne osoby, komisję, która bada prawidłowości i nieprawidłowości, działając na zasadzie statystyk, które dają ogląd na całą sprawę, organizacje, osobę, przedsiębiorstwo czy urząd. Audyt często nazywany jest kontrolingiem, gdyż istotą tego działania jest obszerne skontrolowanie jednostki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Audyt
Nick: